[10/10/2018] Expoziție de fotografie

posted 8 Oct 2018, 01:12 by FSP UB   [ updated 9 Oct 2018, 01:44 ]
Facultatea de Științe Politice a Universității din București invită publicul interesat miercuri, 10 octombrie 2018, ora 12.00, sala Negulescu (str. Spiru Haret nr. 8) la lansarea expoziției de fotografie

FRANȚA ÎN IMAGINI 1918-2018

Expoziția este realizată de fundația ecologică ”Floare de Colț” a elevilor de la Colegiul Național ”Mihai Viteazul” și este un proiect susținut de către Banca Română de Dezvoltare și promovat de Facultatea de Științe Politice în cadrul evenimentelor ”Centenar” ale Universității din București.

Participanți

Elevii și profesorii coordonatori ai proiectului, din partea Colegiului Național ”Mihai Viteazul”

Dl. Prof. Sever POPA, Director Colegiului Național ”Mihai Viteazul”

Dl. Prof. Petre STOINEA