[14/12/2018 - Pre-susținere publică] "POLITICA DE PATRIMONIU ȘI PIAȚA ANTICHITĂȚILOR PROVENITE DIN ȚĂRILE NORD-MEDITERANEENE MEMBRE ALE UNIUNII EUROPENE"

posted 19 Dec 2018, 01:02 by Nicoleta Petre ‎(Secretariat FSPUB)‎   [ updated 19 Dec 2018, 01:02 ]
FACULTATEA DE ȘTIINȚE POLITICE
A UNIVERSITĂȚII DIN BUCUREȘTI

anunță pre-susținerea publică a tezei de doctorat intitulată

"POLITICA DE PATRIMONIU ȘI PIAȚA ANTICHITĂȚILOR PROVENITE DIN ȚĂRILE NORD-                               MEDITERANEENE MEMBRE ALE UNIUNII EUROPENE"
 de către

HĂLĂLĂU BIANCA

sub îndrumarea conducătorului de doctorat

PROF.UNIV.DR. FLORIN ȚURCANU

Evenimentul va avea loc în data de 21 DECEMBRIE 2018, ora 11:00 în sediul din Spiru Haret, nr.8, Sala Birou Conducător Doctorat.

Componenţa comisiei de îndrumare:
Prof.univ.dr. Florin Țurcanu- Universitatea din București - Facultatea de Științe Politice
Lect.univ.dr. Raluca Alexandrescu -  Universitatea din București  -Facultatea de Științe Politice
Lect.univ. dr. Laura Sitaru - Universitatea din București- Facultatea de Limbi străine